• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/forzaled
  • https://twitter.com/forzaled

 OMMA ELEKTRONİK

LED MODÜLLER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.40808.4417
Euro10.001410.0414

Hakkımızda

 
FORZA LED AYDINLATMA 

firması olarak; uygulama tecrübesine haiz uzman altyapımız ile elektrik, elektronik ve enerji sektöründe faaliyet göstermekteyiz. LED’ li aydınlatma teknolojilerinde, Alternatif & Yenilenebilir temiz ve çevre dostu enerji sistemlerinde, Ar-Ge, müşavirlik, projelendirme, teknik ve teorik bilgiye, imalat, ithalat, ihracat bazında teknik, ticari vb. tüm hizmetleri süratle sunabilme imkânımız mevcuttur. 
 
 
 
Yeterliliği yurt içinde ve/veya dışında onaylanmış ürünler ile etik ve kaliteli hizmet sunmak ana prensibimizdir. Tüm çalışmalarımızda teknik ve ticari olarak kullanıcı memnuniyeti ve ideal çözüm temel hedefimizdir. Bu amaçla her projeyi kendi işimiz olarak algılamakta, ihtiyacı karşılamaya yönelik, teknik olarak uygun ve ekonomik çözümler oluşturmaya özen göstermekteyiz.
 
Dahili ve/veya harici pazarlama, devamlılık ihtiva eden projeler için stok bulundurma, toptan ve/veya perakende satış, teknik servis, montaj, satış öncesi ve sonrası tüm hizmetler, komple / anahtar teslimi olarak sunulmaktadır. Gerektiğinde, en uygun alternatif çözüm önerilerini de oluşturacağımıza emin olabilirsiniz.
 
Ülkemizi ve işimizi gerçekten seviyoruz. Bu nedenle de uygun, cömert ve bakir doğa koşullarına sahip olan ülkemizde, bu sektöre katkıda bulunmanın bir sorumluluk olduğunu kabul ediyoruz. Kaliteden fedakarlık yapacak kadar zengin olmadığımızı ve en büyük sermayenin güvenirlilik olduğuna inananlardanız. Sizin de kalıcı çözüm ortağınız "partneriniz" olmaya talibiz.

Saygılarımızla